uno form Oslo, interiørtema AS

Copenhagen valnøtt

Kontakt

uno form Oslo, interiørtema AS
Uranienborgveien 12
0258 Oslo
Norway

Tlf.: +47 22 55 97 65

E-post: info@interiortema.no

URL: www.unoform.no

Åpningstider

mandag
tirsdag
onsdag
torsdag
fredag
lørdag
søndag

Åpningstider sommer 2022
Uke 27 til og med uke 32
Mandag til fredag kl 10-15
Lørdag kl 10-13
Velkommen innom for en hyggelig prat om kompromissløs dansk design håndtverk.

Våre ansatte

Anette Berentsen

Anette Berentsen

Daglig Leder

4792606221

Anette@unoform.com

Karoline Holmås

Karoline Holmås

Butikkonsulent

22559765

karoline@unoform.com

Fredrik Steen Hagen

Fredrik Steen Hagen

Prosjektkonsulent SMB

4741528161

fredrik@unoform.com

Regine Dethloff

Regine Dethloff

Interiørselger

4740705266

regine@unoform.com

Anna  Glomm

Anna Glomm

Interiørselger

4740705233

anna@unoform.com

Kjersti B Pedersen

Kjersti B Pedersen

Interiørselger

4790137237

kjersti@unoform.com

Anne Lise Corneliussen

Anne Lise Corneliussen

Interiørselger

4748269349

annelise@unoform.com